Jakie usługi są oferowane w wypożyczalni?

Wynajem aut w wypożyczalni NAZWA

Czym zajmuje się nasza wypożyczalnia?

Wypożyczalnia samochodów w Warszawie  to wypożyczalnia samochodów z siedzibą w Warszawie. Zajmujemy się głównie wynajmem aut luksusowych, sportowych oraz miejskich na okres krótko- i długoterminowy. Nasze pojazdy są bogato wyposażone, posiadają pełen pakiet ubezpieczeń oraz regularnie sprawdzany stan techniczny.

Wynajem aut dla firm

Obsługujemy nie tylko klientów indywidualnych – zachęcamy również firmy do skorzystania z naszej oferty. Zaletą takiego rozwiązania jest przede wszystkim to, iż wynajem aut dla firm nie obciąża zdolności kredytowej firmy, co dzieje się w przypadku leasingów i kredytów.

 

 

Krótkoterminowy wynajem samochodów

samochod-do-slubu-wypozyczalnia-warszawa-wynajem-autPotrzebujesz luksusowego auta na jedną okazję lub wygodnego samochodu do krótkiego wypadu za miasto? Nasza wypożyczalnia oferuje kilkadziesiąt aut, wśród których z pewnością znajdziesz samochód spełniający Twoje potrzeby.

Długoterminowy wynajem samochodów

samochod-do-slubu-wypozyczalnia-warszawa-wynajem-autOferujemy także możliwość wypożyczenia samochodu długoterminowo. Regulacja tylko bieżących kosztów, atrakcyjna cena, stała stawka czynszu najmu – to tylko niektóre z korzyści, które przemawiają za tym rozwiązaniem.

Samochody do ślubu

samochod-do-slubu-wypozyczalnia-warszawa-wynajem-aut

Wynajmij luksusowy samochód do ślubu. Spraw, aby ten wyjątkowy dzień został uświetniony przez fantastyczne auto, które zrobi piorunujące wrażenie nie tylko na Tobie, ale także na Twojej rodzinie i znajomych.

Samochód z kierowcą

samochod-do-slubu-wypozyczalnia-warszawa-wynajem-autJeżeli zwykła taksówka to dla Ciebie zbyt mało, to zdaj się na nasze prestiżowe i luksusowe auta. Profesjonalny kierowca wykona swoje obowiązki rzetelnie, punktualnie, a także w pełni bezpiecznie i komfortowo dowiezie Ciebie do celu.

Samochód na lotnisko

samochod-do-slubu-wypozyczalnia-warszawa-wynajem-autPodróż na lotnisko samodzielnie lub z kierowcą – nasza wypożyczalnia oferuje jedną z dwóch opcji. Zapomnij o drogich taksówkach oraz zatłoczonej komunikacji miejskiej. Car4Vip dostosuje ofertę idealnie do Twoich indywidualnych potrzeb.

Samochód z ochroną

samochod-do-slubu-wypozyczalnia-warszawa-wynajem-autZdajemy sobie sprawę z tego, iż niektóre sytuacje wymagają większego poziomu bezpieczeństwa. Samochód wraz z profesjonalnie przeszkoloną ochroną dodatkowo zabezpieczy Twoją cenną gotówkę, wartościowy przedmiot czy po prostu wprowadzi dodatkowy poziom ostrożności.

Na zdjęciu: Mercedes GLE 350 AMG

Zobacz, za jak niską cenę możesz go wypożyczyć!

wypozyczalnia-warszawa-samochody-auta-wynajem-log

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *